Naše služby

Primárně se věnuji stavbě krbů, krbových vložek a kamen. Můžete si nechat vyrobit vše na míru, nebo si vybrat nějaký výrobek od značkových firem, který vám doma pak sestavím, zapojím ke komínu a vyzkouším jeho funkčnost. Mimo to se věnuji také výstavbě venkovních a zahradních krbů.

Jak to celé funguje

1. Poptávka

Nejprve vyplníte kontaktní formulář nebo můžete také zavolat přímo na telefonní číslo 603 831 754 pana Berana. Do poptávkového formuláře je vhodné uvést vaše přibližné představy o zakázce (výběr z katalogu, přibližné rozměry, obrázek).

2. Osobní schůzka

Domluvíme se spolu na schůzce a já za vámi přijedu přímo na místo, kde si přejete krb postavit.

3. Grafický návrh a nacenění

Na základě vašich požadavků, popřípadě také podkladů, které můžete zaslat emailem, pro vás zdarma vytvořím grafický návrh a celou zakázku nacením.

4. Realizace

Trvá zpravidla do 5 pracovní dní pro standardní krb z naší nabídky (u ostatních zakázek se délka realizace odvíjí od rozsahu práce), nebo polovinu pracovního dne v případě instalace krbové vložky do stávajícího krbu.

5. Kontrola

Vše pečlivě zkontroluji a poprvé zatopím. Na všechny poskytované stavební práce garantuji 36 měsíců záruku a v případě potřeby vám zajistím servis přímo od výrobce.

Kontaktujte nás
Jiří Beran

603 831 754
Vše v jednom
První návštěvu a konzultaci máte ode mě zdarma. To platí i pro grafický návrh a nacenění zakázky. Snažím se vám to maximálně ulehčit.
100% záruka kvality
Než vám kamna předám, vždy kontroluji, jestli vše funguje tak, jak má. Zajistím vám také kompletní servis od výrobce.
Nižší sazba DPH
Za peníze, které ušetříte, můžete topit až 2 měsíce zdarma. Využijte toho, že na stavební práce se vztahuje pouze 15% sazba DPH.