O firmě Krby Beran

Jmenuji se Jiří Beran a rád bych se vám touto cestou představil. Jsem krbař, svou práci mám rád, věnuji se jí celý život a vždycky mě potěší, když vidím hotový výsledek své práce. Nejlepší chvíle ale přijde tehdy, když v krbu zatopím a vykouzlím tak nejen plamen, ale také spokojený úsměv na tváři svých klientů.

Za sebe vám mohu stavbu krbu s čistým svědomím doporučit. Nejenže je to moudrý krok vzhledem k úsporám za energie, ale hlavně to vypadá opravdu dobře.

Jiří Beran

Postavil jsem za svou kariéru mnoho krbů a každý, opravdu každý dodal interiéru takovou tu správnou domácí atmosféru.

Od roku 1995, kdy jsem založil společnost Krby Beran, jsem poznal spoustu příjemných lidí, kteří se stali mými spokojenými klienty. Nyní přijímám zakázky z celé České republiky a realizuji stavby nejrůznějších moderních i netradičních krbů. Každé zakázce se věnuji naplno, tak, abych odvedl kvalitní práci a dostál své pověsti. Doufám, že i vy se brzy stanete mými spokojenými klienty.

Těším na spolupráci.

Jiří Beran

Kontaktujte nás
Jiří Beran

603 831 754
Vše v jednom
První návštěvu a konzultaci máte ode mě zdarma. To platí i pro grafický návrh a nacenění zakázky. Snažím se vám to maximálně ulehčit.
100% záruka kvality
Než vám kamna předám, vždy kontroluji, jestli vše funguje tak, jak má. Zajistím vám také kompletní servis od výrobce.
Nižší sazba DPH
Za peníze, které ušetříte, můžete topit až 2 měsíce zdarma. Využijte toho, že na stavební práce se vztahuje pouze 15% sazba DPH.