Stavba krbů

Se zákazníkem se nejraději scházíme přímo na místě, kde bude krb stát. Na základě zákazníkových představ zpracujeme grafický návrh řešení krbu, podobný nákresům uvedeným níže. Po odsouhlasení zákazníkem vybereme společně s ním vhodné druhy materiálukrbovou vložku. Všechny fáze stavby jsou popsané na stránce služby.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -


Vnitřní krby

Vnitřních krbů do domu existuje několik druhů v nespočtu různých provedení. Otevřené krby pro jejich nepraktičnost již nějakou dobu ustupují a nejoblíbenější jsou krbové obestavby okolo krbových vložek. Tato varianta je oblíbená pro svůj elegantní design a vysokou výhřevnost.

V následujích odkazech uvidíte více fotografií, které Vás mohou inspirovat a dozvíte se více infomrací o jednotlivých krbech, které si můžeme rozdělit dle:

Krby podle designu

Image 0 -

Image 0 -

Image 0 -

Moderní krby

více zde

Kachlové krby

více zde

Rohové krby

více zde


Krby podle způsobu vytápění

Image 0 -

Image 0 -

Image 0 -

Teplovzdušný krb

více zde

Teplovodní krb

více zde

Akumulační krb

více zde


Krby s krbovou vložkou

V moderním provedení je vždy součástí krbu krbová vložka. Investice do otevřených krbů se jak ze zdravotních, tak finančních důvodů nevyplatí a každý, kdo dnes ještě má otevřený krb, by měl začít uvažovat nad krbovou vložkou. Krbová vložka je srdcem celého krbu. Určuje, jakou bude mít krb výhřevnost, jak velká polena do něj budete moci vkládat a jaký systém bude použit k vytápění domu. Podívejte se na krbové vložky výrobců, se kterými spolupracuji.romotop

Romotop

Flamen

Flamen

Bef Home

Bef Home

seguin

Seguinkobok

Koboktotem

Totemrubivia

Rubiviahoxter

Hoxterspartherm

SparthermKontaktujte nás
Jiří Beran

603 831 754
Vše v jednom
První návštěvu a konzultaci máte ode mě zdarma. To platí i pro grafický návrh a nacenění zakázky. Snažím se vám to maximálně ulehčit.
100% záruka kvality
Než vám kamna předám, vždy kontroluji, jestli vše funguje tak, jak má. Zajistím vám také kompletní servis od výrobce.
Nižší sazba DPH
Za peníze, které ušetříte, můžete topit až 2 měsíce zdarma. Využijte toho, že na stavební práce se vztahuje pouze 15% sazba DPH.