Krbové vložky na míru

Pokud máte doma otevřený krb, tak vám do místnosti vniká škodlivý kouř a z peněženky utíkají peníze. Ze dřeva, za které zaplatíte a které dáte do otevřeného krbu, získáte pouze 35% energie ve formě tepla.

Doplňte váš stávající krb o krbovou vložku a získejte až 85% možného tepla.

Zašlete poptávku s fotografií vašeho stávajícího krbu a jeho rozměry (výšku, šířku a hloubku) spolu s obrázkem nebo katalogovým číslem krbové vložky, o kterou máte zájem. Následně zdarma obdržíte grafický návrh řešení a cenovou kalkulaci.

Image 0 -

před instalací
Image 1 -

po instalaci
Image 2 -

před instalací
Image 3 -

po instalaci

Výrobci krbových vložek

Máte na výběr kteroukoli krbovou vložku od jakéhokoli výrobce, kterou si vyberete. Na krbové vložky získáte záruku 5-9 let dle výrobce dané krbové vložky.

Ceny se pohybují podle aktuálních cenových nabídek výrobců a dovozců. Kompletní nabídka a detailnější informace o krbových vložkách najdete na stránkách výrobců. Zaměřujeme se na krbové vložky tuzemských i zahraničních firem.

Z široké škály krbových vložek tuzemských i zahraničních výrobců prezentujeme několik, po kliknutí na odkazy níže se dozvíte více. romotop

Romotop

Flamen

Flamen

Bef Home

Bef Home

seguin

Seguinkobok

Koboktotem

Totemrubivia

Rubiviahoxter

Hoxterspartherm

SparthermKontaktujte nás
Jiří Beran

603 831 754
Vše v jednom
První návštěvu a konzultaci máte ode mě zdarma. To platí i pro grafický návrh a nacenění zakázky. Snažím se vám to maximálně ulehčit.
100% záruka kvality
Než vám kamna předám, vždy kontroluji, jestli vše funguje tak, jak má. Zajistím vám také kompletní servis od výrobce.
Nižší sazba DPH
Za peníze, které ušetříte, můžete topit až 2 měsíce zdarma. Využijte toho, že na stavební práce se vztahuje pouze 15% sazba DPH.